.:: جهت مشاهده مطلب اصلی اینجا کلیک کنید ::.
.:: جهت مشاهده مطلب اصلی اینجا کلیک کنید ::.
.:: جهت مشاهده مطلب اصلی اینجا کلیک کنید ::.
.:: جهت مشاهده مطلب اصلی اینجا کلیک کنید ::.

سلام به وب سایت ما خوش آمدید .

گروه تلگرامی تلگرام

نتایج نهایی انتخابات مجلس یازدهم اسفند 98

اخبار ایران | آمد نیوز | ایران خبر | نمونه سوالات امتحانی

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی

آخرین ارسالی های انجمن

  • نویسنده :
  • بازدید : 62374 مشاهده

در این پست خبری نتایج نهایی انتخابات مجلس یازدهم را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند .

 

جهت مشاهده به ادامه مطلب مراجعه نمایید ...

 

این پست در حال بروزرسانی میباشد ...

 

 

 

برای دیدن آخرین نتایج انتخابات در هر استان روی اسم استان ها کلیک کنید ( درحال بروزرسانی)

آذربایجان غربی

آذربایجان شرقی

اصفهان

اردبیل

ایلام

البرز

تهران

بوشهر

خراسان جنوبی

چهارمحال و بختیاری

خراسان شمالی

خراسان رضوی

زنجان

خوزستان

سیستان و بلوچستان

سمنان

قزوین

فارس

کردستان

قم

کرمانشاه

کرمان

گلستان

کهگیلویه و بویراحمد

لرستان

گیلان

مرکزی

مازندران

همدان

هرمزگان

اقلیت های دینی

یزد

 

 

۱-حوزهٔ انتخابیه ارومیه

سیدسلمان ذاکر  
جلال زاده  
حضرت پور یا احمد زاده  

بقیه حوزه‌های انتخابیه استان آذربایجان‌غربی:

-مهاباد: آقای جلال محمودزاده

-بوکان: انور حبیب‌زاده بوکانی

-سلماس: یعقوب رضازاده

۲-حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو

   
   
   
   
   
   

بقیه حوزه‌های انتخابیه استان آذربایجان‌شرقی:

-کليبر، خداآفرين و هوراند: حسین حاتمی

 


۳-حوزهٔ انتخابیه اردبیل، سرعین، نمین و نیر

علی نیکزاد  
   
   

بقیه حوزه‌های انتخابیه استان اردبیل:

مشکین شهر: آقای محمود عباس زاده

پارس آباد و بیل‌سوار: عباس جهانگیرزاده

گرمی: ولی اسماعیلی


۴-حوزهٔ انتخابیه اصفهان و ورزنه

امیرحسین بانکی  
مقتدایی  
طغیانی  
شیخی  
میرزایی  

سایر حوزه‌های انتخابیه استان اصفهان:

-نایین، خور و بیابانک: خانم الهام آزاد

-کاشان و آران بیدگل: سیدجواد ساداتی نژاد

-خمینی شهر: محمدتقی نقدعلی

- اردستان سیدصادق طباطبائی نژاد


۵-حوزهٔ انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد

مهدی عسگری  
   

حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد:

-حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد: علی حدادی


۶-حوزهٔ انتخابیه ایلام، ایوان، شیروان، چرداول و مهران

   
   

 


۷-حوزهٔ انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم

عبدالکریم جمیری  

بوشهر دشتستان: ابراهیم رضائی


۸-حوزهٔ انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

محمدباقر قالیباف  
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 


 

۹-حوزهٔ انتخاباتی شهرکرد، بن و سامان

   

سایر حوزه‌های انتخابیه استان چهارمحال و بختیاری:

-بروجن: امیرقلی جعفری بروجنی


۱۰-حوزهٔ انتخابیه بیرجند ، درمیان و خوسف

حسین خسروی  

سایر حوزه‌های انتخابیه استان خراسان جنوبی:

- قائنات و زیرکوه: سلمان اسحاقی

- نِهبندان و سربیشه: مصطفی نخعی

- فردوس، سرايان، طبس و بشرويه


۱۱-حوزهٔ انتخابیه مشهد و کلات

امیرحسین قاضی زاده هاشمی  
   
   
   
   

سایر حوزه‌های انتخابیه خراسان رضوی:

-درگز: حسن رزمیان مقدم

-گناباد و بجستان: محمد صفایی


۱۲-حوزهٔ انتخاباتی بجنورد، مانه و سملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان

پاک مهر  
وحیدی  

 


۱۳-حوزهٔ انتخاباتی اهواز، باوی، حمیدیه و کارون

   
   
   

سایر حوزه‌های انتخابیه خوزستان:

-شادگان: مجید ناصری نژاد

-شوش: محمدشعب عمیر


 

۱۴-حوزهٔ انتخاباتی زنجان و طارم

   
   

سایر حوزه‌های انتخابیه زنجان:

-ماه‌نشان وایجرود: سیدمرتضی خاتمی


۱۵-حوزهٔ انتخاباتی سمنان، مهدی‌شهر و سرخه

عباس گلرو  

سایر حوزه‌های انتخابیه استان سمنان:

- گرمسار و آرادان: اردشیر مطهری

-دامغان: علی‌اکبر علیزاده


۱۶-حوزهٔ انتخاباتی زاهدان

   
   

 


۱۷-حوزهٔ انتخاباتی شیراز 

جعفر قادری  
کشکولی  
   
   

سایر حوزه‌های انتخابیه استان:

-اقلید: مسلم صالحی


۱۸-حوزهٔ انتخاباتی قزوین، آبیک و البرز

فاطمه بیگی  
لطف الله سیاهکلی  

 


۱۹-حوزهٔ انتخاباتی قم

ذوالنور  
امیرآبادی فراهانی  
زاکانی  

۲۰-حوزهٔ انتخاباتی سنندج، دیواندره و کامیاران

فرشادان  
فتحی  

سایر حوزه‌های انتخابیه استان کردستان:

-بیجار: حمدالله کریمی

-قروه و دهگلان: پرویز اوسطی


۲۱-حوزهٔ انتخاباتی کرمان و راور

پورابراهیمی  
محمدمهدی زاهدی  

سایر حوزه‌های انتخابیه استان کرمان:

-سیرجان و بردسیر: شهباز حسن پوربیگلری

- شهر بابک: مصطفی رضاحسینی قطب آبادی

-زرند و کوهبنان: خانم عفت شریعتی کوهبنانی

-رفسنجان و انار: حسین جلالی


۲۲-حوزهٔ انتخاباتی کرمانشاه

مصری  
رشیدی   
امینی  

 


۲۳-حوزهٔ انتخاباتی بویراحمد و دنا(یاسوج)

مهدی روشنفکر در بدید احمد و دنا  محمد موحد در بهمئی و چرام

 


۲۴-حوزهٔ انتخاباتی گرگان و آق‌قلا

سنگ درینی  
   

 


۲۵-حوزه انتخابیه رشت

کوچکی نژاد  
عظمتی  
آقازاده  

سایر حوزه‌های انتخابیه استان گیلان:

-بندرانزلی: احمد دنیا مالی

 

 


۲۶-حوزهٔ انتخاباتی خرم‌آباد و دوره

ویسکرمی  
محمودوند  

 

 


۲۷-حوزهٔ انتخاباتی ساری و میاندورود 

منصورعلی زارعی  
عالیه زمانی  

سایر حوزه‌های انتخابیه استان مازنداران:

- آمل: رضا حاجی پور

-


۲۸-حوزهٔ انتخاباتی اراک، کمیجان و خنداب

کریمی  
آصفری  

سایر حوزه‌های انتخابیه استان مرکزی:

-محلات و دلیجان: علیرضا سلیمی


۲۹-حوزهٔ انتخاباتی بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر

مرادی  
آشوری  
آرامی   

 


۳۰-حوزهٔ انتخاباتی همدان و فامنین و قهاوند

محمد حاجی بابایی  
   

سایر حوزه‌های انتخابیه استان همدان:

-تویسرکان: محمدمهدی مفتح

- رزن و درگزين: حسن لطفی

-اسدآباد: کیومرث سرمدی واله


۳۱-حوزهٔ انتخاباتی یزد، اشکذر، ندوشن و سورک
 

محمد صالح جوکار  

سایر حوزه‌های انتخابیه استان یزد:

-اردکان:  محمدرضا دشتی اردکانی

-تفت و میبد: سیدجلیل میرمحمد میبدی

تظرات ارسال شده

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی